Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ

1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale&eft yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.

2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada 2-6 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir.

3 - Firmamızda Kredi Kartı Çekimi

Firmamıza gelerek kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan tek slip veya 2-6 ay arası taksit seçeneklerini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

4 - Mail-Order Kredi Kartı Çekimi

Tarafınızdan onaylı alışveriş tutarının, firmamızda bulunan kredi kartı P.O.S. cihazlarımızdan elle girilerek çekilebilmesi işlemidir. Bu işlemi yapabilmemiz için gerekli olan formun tarafınızdan doldurularak imzalanması gerekmektedir. Ayrıca kredi kartı ve nüfus cüzdanınızın arkalı-önlü fotokopisi de gereklidir.

5 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamızdan ürünleri kendiniz teslim alabileceğiniz gibi, duruma göre adrese teslim hizmetimizden de yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.


Hafta içi saat 16:00'dan önce verdiğiniz siparişleriniz aynı sonunda kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firmasına teslim edilen siparişiniz bulunduğunuz ile göre normal şartlarda 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Hafta içi saat 16:00'dan sonra, hafta sonu ve resmi tatillerde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk iş günü tarafınıza teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilecektir.

Siparişleriniz sitemiz üzerinden ve ya anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo Takip sistemi üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.